sk   en

1 2 3 4 6

O SEVISe

Kapitálový trh a investovanie

Pohľad právnika

Dane

Prognózy

Zaujímavosti

pondelok, 07 september 2015 15:16

SEVIS klub - Grécko očami V. Baláža a Hrozby pre štatutára firmy

Napísal(a)
Ohodnotiť túto položku
(7 hlasov)

Napriek nepriaznivým okolnostiam, ktoré negatívne ovplyvnili priebeh 8. SEVIS klubu, pevne veríme, že nám zostanete verní a zúčastníte sa ďalšieho stretnutia, ktoré sa uskutoční dňa 10.9.2015, tradične u nás v Žiline. Dúfame, že dopravná situácia v Žiline už viac neskolabuje a nenaruší tak úspech už v poradí 9-teho SEVIS klubu.

Na septembrovom klube sa budeme venovať už dlhodobo diskutovanej téme, ktorou je Grécka kríza. Pozrieme sa na ňu očami nášho stáleho hosťa Vladimíra Baláža, ktorý pohovorí na tému: „Grécko - príbeh zlyhania“. Povie nám viac o tom, čo by znamenalo vylúčenie Grécka z Eurozóny. Rozoberie možnosti vrátenia resp. odpísania gréckeho dlhu a toho, či sa aj my zaradíme medzi čakateľov na exit z Eurozóny.

Druhým hosťom bude Mgr. Jiří Budinský, ktorý je partnerom vo firme Dedák & partners, v ktorej pôsobí už 17 rokov. Vo svojej činnosti sa špecializuje na oblasť bankovníctva, cenných papierov a financií, ďalej na obchodné spoločnosti a zmluvné právo, súdne spory a dane. Na klube vystúpi s témou: „Máte obavy z funkcie štatutára firmy?“ Dozvieme sa viac o tom, čoho sa štatutár nemusí báť a na čo si naopak má dať pozor a či existuje spoľahlivá ochrana.

Čakajú nás teda dve naozaj zaujímavé témy. Veríme, že sa rozprúdi živá diskusia, ktorá prinesie nové pohľady na obe problematiky.

Prečítané 2538 krát Naposledy zmenené pondelok, 12 október 2015 16:58
Ing. Lenka Hrušková

marketingový pracovník