sk   en

1 2 3 4 6

O SEVISe

Kapitálový trh a investovanie

Pohľad právnika

Dane

Prognózy

Zaujímavosti

pondelok, 07 september 2015 21:10

2. Majstrovstvá sveta v hre Klobúčik Hop!

Napísal(a)
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

Klobúčik hop je klasika medzi stolovými hrami, ktorú hrajú generácie už desiatky rokov. Z vlastných skúseností môžeme povedať, že strieľanie klobúčikov je naozaj také chytľavé, že priláka ku hre nielen deti, ale aj dospelých. Klobúčik hop! je skutočne „Hra, ktorá spája“. Spája rodiny, spája starých aj mladých, prináša zábavu a zmysluplnejšie trávenie voľného času, než len sedenie za počítačmi a tabletmi. A táto myšlienka bola odštartovaním niečoho, čo tu ešte nebolo.

Minulý rok sa nám podarilo zorganizovať zaujímavé podujatie s názvom Majstrovstvá sveta v hre Klobúčik hop! Vďaka hlavným organizátorom, ktorými sú spoločnosti SEVIS a EFKO a podpore mnohých z vás, našich partnerov, klientov a priateľov, by túto akciu nebolo možné uskutočniť v takom veľkom rozsahu. Príjemne nás potešilo, že aj v dnešnej dobe sa nájde dostatok ľudí, ktorí sú ochotní venovať svoj čas, energiu a prostriedky. Dokonca aj Marián Čekovský sa veľmi rád stal krstným otcom podujatia. Ešte väčší zmysel majstrovstvá získali, keď sme sa rozhodli, že výťažok z podujatia dostanú deti z Detského krízového centra Náruč a ZŠ Varín.

A vtedy sa to celé naozaj spojilo. Spojili sa dospelí a deti, spojil sa šport a zábava, spojili sa všetci, aby sme zažili nezabudnuteľný deň a ešte aj pomohli. Majstrovstvá sveta sú nielen o rodine, zábave pre deti, mladých, či tých skôr narodených, ale aj o hre a súťažení.

Do súťaže sa zaregistrovalo takmer 300 hráčov z rôznych krajín sveta, ktorí zapálene bojovali o víťazstvo a atraktívne ceny. Pochvalné slová prítomných za profesionálne zvládnutie akcie, radosť v očiach detí, 1 500 návštevníkov a odvysielanie krátkej reportáže v hlavných správach RTVS, boli pre nás motiváciou túto akciu zopakovať.

A tak sme sa v SEVISE rozhodli zorganizovať aj 2. ročník Majstrovstiev sveta, ktoré sa budú konať 19.9.2015 opäť v Autocampingu Varín. Tentokrát očakávame ešte vyššiu účasť ako pred rokom, a to cca 2 000 ľudí. Na podujatí vystúpi víťaž československej šou X-Factor PETER BAŽÍK, známy country spevák IVAN MLÁDEK & BANJO BAND a aj folklórny súbor ROZSUTEC.

Baviť ľudí počas celého dňa bude svojimi kúskami aj tento rok moderátor a zabávač RICHARD VRABLEC. Okrem toho sa návštevníci môžu tešiť aj na tombolu, stánky s chutným občerstvením a osviežujúcimi nápojmi, aktivity pre deti a veľa, veľa zábavy! Výťažok z majstrovstiev venujeme Detskému krízovému centru Náruč, Materskej škole v Strečne a Zariadeniu pre seniorov Varín. Tešíme sa na vás v sobotu 19.9.2015 vo Varíne.

organizačný tím MS KH zo SEVISu

Prečítané 2505 krát Naposledy zmenené utorok, 13 október 2015 10:55
Ing. Mária Sirotiaková

marketingový pracovník