sk   en

1 2 3 4 6

O SEVISe

Kapitálový trh a investovanie

Pohľad právnika

Dane

Prognózy

Zaujímavosti

streda, 08 jún 2016 14:30

Májová SEVIS rybačka

Napísal(a)
Ohodnotiť túto položku
(1 Hlasovať)

K našim pravidelným aktivitám nepatrí iba SEVIS klub, o ktorom vás priebežne informujeme prostredníctvom tohto spravodaja, ale aj menej formálne stretnutia spojené s chytaním rýb. Prvá rybačka s našimi klientmi a partnermi sa konala na jeseň v roku 2012, kedy sme sa rozhodli využiť areál v Kalnej nad Hronom pri Leviciach, ktorý máme k dispozícii v rámci realizácie projektu Anteco. Areál v minulosti slúžil na prevádzku ťažby, ktorá však bola už pred niekoľkými rokmi v tejto lokalite ukončená a vznikla nám po nej krásna vodná plocha s množstvom rýb.

Odvtedy na tomto mieste organizujeme tieto neformálne, priateľské stretnutia pri rybačke nepravidelne jeden až dvakrát do roka podľa záujmu klientov.

Za 23 rokov pôsobenia na trhu sme si vybudovali povesť spoľahlivého partnera, ktorý sa môže pochváliť stovkami úspešných pracovných vzťahov. Mnohé z nich sa preklopili až do vzťahov priateľských, čo nás veľmi teší. Možností na neformálne stretnutie je v dnešnej dobe mnoho - či už sú to rôzne športové alebo kultúrne podujatia, či charitatívne akcie. My v SEVISe však máme radi netradičné veci, preto sme sa rozhodli pre rybačku.

Naším cieľom samozrejme nie je uloviť čo najväčší počet rýb, ale dobre sa zabaviť a stráviť s našimi klientmi a priateľmi príjemný deň bez nutnosti riešiť pracovné záležitosti. Posledné takéto podujatie sme zrealizovali v máji tohto roku a môžeme skonštatovať, že tieto stretnutia nielenže splnili svoj účel, ale sú čím ďalej tým viac obľúbené a ich úroveň sa zvyšuje.

Sme preto presvedčení, že tieto stretnutia budú pokračovať aj naďalej a atmosféru rybačky so SEVISom si prídu vychutnať aj ďalší. Nechceme však skončiť len pri rybačke. Aj v ďalšom období sa budeme snažiť pripraviť pre vás nové netradičné aktivity, ktoré vás budú spájať nielen so SEVISom, ale budete môcť spoznať aj našich ďalších partnerov a ich podnikateľské aktivity.

Ing. Lenka Hrušková
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Prečítané 2405 krát Naposledy zmenené štvrtok, 18 august 2016 15:00
Ing. Lenka Hrušková

marketingový pracovník

Viac z tejto kategórie: « 11. SEVIS klub Quo vadis SEVIS? »