sk   en

1 2 3 4 6

O SEVISe

Kapitálový trh a investovanie

Pohľad právnika

Dane

Prognózy

Zaujímavosti

streda, 08 jún 2016 14:28

11. SEVIS klub

Napísal(a)
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

Nový rok nám priniesol nové zmeny aj v organizácii SEVIS klubu, ktorý sme sa rozhodli realizovať už nie štvrťročne ale polročne, a to v mesiacoch apríl a október. V poradí už 11. ročník SEVIS klubu sa preto konal netradične 7.4.2016. Prijal naň pozvanie jeden zo stálych členov nášho klubu, Stanislav Haviar, ktorý dlhodobo podniká v oblasti nehnuteľností a je majiteľom realitnej kancelárie ADMS v Žiline so zameraním na priemysel a komerčné nehnuteľnosti.

Priblížil nám situáciu na realitnom trhu na Slovensku, ktorá je v súčasnosti zaujímavá pre mnohých investorov. Porozprával nám, prečo sú nehnuteľnosti stále lákavé, ako pozerajú zahraniční investori na slovenské reality, a ktoré časti sveta sú zaujímavé na ivestovanie do nehnuteľností.

Druhou diskutovanou témou na aprílovom SEVIS klube bola Čína, ktorú rozobral Vladimír Baláž. Porozprával nám o situácii v Číne, ktorá už dlhodobo výrazne ovplyvňuje svetový finančný a investičný trh.

Aj na ďalšom klube sa môžete tešiť na zaujímavé témy a nových hostí. Preto veríme, že si nájdete čas a prídete na 12. SEVIS klub do Žiliny.

Prečítané 2435 krát Naposledy zmenené štvrtok, 18 august 2016 15:01
Ing. Lenka Hrušková

marketingový pracovník