sk   en

1 2 3 4 6

O SEVISe

Kapitálový trh a investovanie

Pohľad právnika

Dane

Prognózy

Zaujímavosti

sobota, 12 marec 2016 13:42

SEVIS klub - Kam kráča Čína a prečo sú stále lákavé nehnuteľnosti?

Napísal(a)
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

Máme tu ďalší rok a s ním opäť príležitosť stretnúť sa na SEVIS klube a porozprávať sa, čo máme nové, aké sú naše plány a čo zaujímavé nás čaká. Krásny 11. ročník SEVIS klubu sa uskutoční dňa 07.04.2016, tradične u nás v Žiline, tak veríme, že si ho nenecháte ujsť. Opäť nás čakajú zaujímaví hostia a ešte zaujímavejšie témy, ktoré budete môcť rozdiskutovať.

Na decembrovom klube nám Vladimír Baláž rozobral stále aktuálnu tému, ktorou sú migranti. Povedal nám viac o tom, či sa treba migrantov obávať a čo s tým, ak bude migrantov stále viac. Náš druhý hosť, ktorým nebol nikto iný ako Rudolf Schuster, nám naopak porozprával o zákulisí postu prezidenta republiky a čo mu táto etapa jeho života dala.

Na aprílovom SEVIS klube sa naša pozornosť zameria ďaleko na východ, a to konkrétne na situáciu v Číne, ktorá je po migrantoch ďalšou pomerne často diskutovanou témou na medzinárodnej úrovni. Vladimír Baláž pohovorí na tému „Čína - odkiaľ a kam kráča“. Priblíži nám aké úlohy stoja pred Čínou a aké demografické zmeny spôsobila politika jedného dieťaťa.

Ako druhý hosť v poradí vystúpi s prezentáciou stály člen nášho klubu, a to Stanislav Haviar, ktorý už dlhé roky podniká v oblasti nehnuteľností. Je majiteľom realitnej kancelárie ADMS v Žiline so zameraním na priemysel a komerčné nehnuteľnosti. Porozpráva nám, prečo sú nehnuteľnosti stále lákavé, ako pozerajú zahraniční investori na slovenské reality, a ktoré časti sveta sú zaujímavé na ivestovanie do nehnuteľností.

Prečítané 2198 krát
Ing. Lenka Hrušková

marketingový pracovník