sk   en

1 2 3 4 6

O SEVISe

Kapitálový trh a investovanie

Pohľad právnika

Dane

Prognózy

Zaujímavosti

pondelok, 30 jún 2014 02:00

SEVIS klub má už svojich stálych členov

Napísal(a)
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

Prešiel ďalší štvrťrok a s ním prišiel čas aj na 4. stretnutie členov SEVIS klubu, ktoré sa bude konať 12.6.2014 tradične u nás v Žiline. Hostiť teraz budeme p. Júliusa Medveďa a Rastislava Bobčeka, ktorí budú hovoriť na tému: „Pôda a poľnohospodárstvo ako priestor pre investovanie."

Pred bližším predstavením tejto problematiky však ešte v krátkosti spomeniem marcový klub, na ktorom nám spoluzakladateľ a generálny riaditeľ spoločnosti ZTS VVÚ Košice a.s. ,Jaromír Jezný, predstavil ich spoluprácu s CERN-om vo Švajčiarsku. Uvedená prezentácia bola veľmi podnetná a mnohých zúčastnených zaujala natoľko, že sa rozprúdila živá diskusia.

Zaujímavý úvod k tejto téme predniesol náš stály hosť, Vladimír Baláž, ktorý hovoril o aktuálnom stave vedy a výskumu na Slovensku a o tom, či máme v tejto oblasti nejakú budúcnosť vo vzťahu na novú generáciu vysokoškolákov.

Na júnovom klube rozoberieme ďalšiu oblasť podnikania na Slovensku, a to poľnohospodárstvo. Ide o momentálne často diskutovanú tému, o ktorú sa zaujímame nielen my, ale aj mnohí naši klienti a partneri.

Vladimír Baláž naopak načrie do úplne iného súdka a pohovorí na tému: „Zopakuje sa jeseň 2008 na akciových trhoch?" Povie nám viac o tom, či sú akcie dobrým tipom na investovanie, prečo sa akciovým trhom darilo tak dobre a dokedy to potrvá.

 
Ing. Lenka Hrušková
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Prečítané 2496 krát Naposledy zmenené piatok, 21 august 2015 15:53
Ing. Lenka Hrušková

marketingový pracovník

Viac z tejto kategórie: « Na veľkosti záleží... SEVIS klub »