sk   en

1 2 3 4 6

O SEVISe

Kapitálový trh a investovanie

Pohľad právnika

Dane

Prognózy

Zaujímavosti

pondelok, 16 december 2013 01:00

SEVIS klub - budujeme porozumenie

Napísal(a)
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

Rokom 2013 začala skupina SEVIS tretiu dekádu pôsobenia na trhu, pričom za uvedených 20 rokov si vybudovala povesť spoľahlivého obchodného partnera, ktorý sa môže pochváliť stovkami úspešných pracovných vzťahov. V snahe zvýšiť synergické efekty plynúce zo vzájomných kontaktov medzi nami a vami - našimi klientmi a partnermi, sme sa tento rok rozhodli vytvoriť priestor, kde sa môžete navzájom osobne stretávať. Výsledkom tejto myšlienky bolo založenie SEVIS Klubu, ktorého cieľom je umožniť vám vzájomne sa spoznať a nadviazať vzťahy, ktoré dokážete využiť vo svojom profesnom živote.

Osoby, s ktorými dnes komunikujeme sa nebránia s nami hovoriť o budúcnosti. Majú jasné plány a prezentujú nám svoju predstavu o podnikaní. Podarilo sa nám vybudovať naozaj silnú komunitu ľudí, ktorá si navzájom pomáha v oblasti podnikania, zhodnocovania financií ako aj pri štartoch nových projektov, čo nás viedlo k založeniu klubu.

SEVIS Klub má ambíciu byť neformálnym, dobrovoľným a nezáväzným združením osôb, ktoré majú vytvorený dlhodobý a preverený vzťah k SEVISu. Bude sa konať štvťročne, pričom nie je podmieňovaný viazaným členstvom. Naším zámerom je spájať ľudí, ktorí si chcú medzi sebou vymieňať skúsenosti z riadenia firmy a obchodu, majú záujem dozvedieť sa niečo nové a nadviazať nové obchodné kontakty.

Pravidelným prezentátorom na klube bude Vladimír Baláž, známy makroekonóm, analytik a dlhodobý spolupracovník SEVISu. Okrem toho na každom klube zabezpečíme aj účasť jedného čestného hosťa, ktorý prednesie zaujímavú tému pre vás ako podnikateľov. Rovnako počítame s účasťou osobností, ktoré v živote veľa dokázali. Budete tak mať možnosť osobne spoznať zaujímavých ľudí a položiť otázky, na ktoré sa novinárom bežne neodpovedá.

Rozhodnutie založiť SEVIS Klub sa nám potvrdilo ako správne už na 1. stretnutí klubu, ktoré sa konalo 19. septembra 2013 v Hoteli Villa Nečas v Žiline. Zúčastnilo sa ho takmer 40 našich top klientov a partnerov, ktorí prejavili spokojnosť s takýmto typom podujatia. Sme radi, že sa u vás táto myšlienka stretla s pozitívnym ohlasom a tešíme sa na ďalšie stretnutie, ktoré sa bude konať 12. decembra 2013 opäť u nás v Žiline.

Ing. Lenka Hrušková
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 

Prečítané 2335 krát Naposledy zmenené piatok, 21 august 2015 16:26
Ing. Lenka Hrušková

marketingový pracovník