sk   en

1 2 3 4 5_1 6

O SEVISe

Kapitálový trh a investovanie

Pohľad právnika

Dane

Prognózy

Zaujímavosti

štvrtok, 20 december 2012 17:15

Rybačka a lá SEVIS

Napísal(a)
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

Za 20 rokov pôsobenia na trhu sme si vybudovali povesť spoľahlivého obchodného partnera, ktorý sa môže pochváliť stovkami úspešných pracovných vzťahov. Mnohé z nich sa preklopili až do vzťahov priateľských, preto nás niektorí z vás poznajú nielen z obchodných stretnutí ale aj z menej formálnych akcií, kedy sa spolu nestretávame za účelom realizácie konkrétneho obchodu. Možností na neformálne stretnutie je v dnešnej dobe veľa – či už sú to rôzne športové turnaje, kultúrne podujatia, charitatívne akcie a veľa ďalších. My v SEVISe však máme radi originalitu.

Preto sme sa rozhodli využiť unikátnu príležitosť, ktorú nám ponúka areál v Kalnej nad Hronom pri Leviciach. Máme ho k dispozícii v rámci realizácie projektu Anteco, ktorý je zameraný na ťažbu a spracovanie štrkopieskov, o čom sme vás informovali v septembrovom čísle   Newslettra. Areál v minulosti slúžil na prevádzku ťažby, ktorá je dnes v tejto lokalite ukončená a vznikla nám po nej krásna vodná plocha.

Rozhodli sme sa ju využiť, a tak sme tento rok zrealizovali prvé neformálne, priateľské stretnutia pri rybačke s niektorými našimi klientmi a partnermi práve v tomto areáli. Tí, ktorí už k rybačke v minulosti „pričuchli“, mohli využiť svoje skúsenosti a tí, ktorí boli na rybačke prvýkrát, si mohli vyskúšať rybolov od prípravy háčikov, cez nahodenie udice až po samotné vylovenie ryby.

Naším cieľom samozrejme nebolo uloviť čo najväčší počet rýb, ale dobre sa zabaviť a stráviť s našimi klientmi a priateľmi príjemný deň bez nutnosti riešiť pracovné záležitosti. Posledné takéto podujatie sme zrealizovali v polovici novembra tohto roku, kedy sa nám podarilo získať 9 krásnych úlovkov, a to 3 kapre, šťuku, jesetera, jalca, nosáľa, zubáča a pleskáča. Fotografia z leta tohto roku svedčí  o tom, že sa nám darí uloviť aj naozaj pekné kúsky.

  rybacka sevis

Po poslednej akcii môžeme skonštatovať, že tieto stretnutia nielenže splnili svoj účel, ale sú čím ďalej tým viac obľúbené a ich úroveň sa zvyšuje. Preto verím, že sa v budúcom roku stretneme nielen starí známi rybári, ale budete si môcť vychutnať atmosféru rybačky so SEVISom aj ďalší. Nechceme však skončiť len pri rybačke. V ďalšom období sa budeme snažiť pripraviť pre vás aj ďalšie netradičné aktivity, ktoré vás budú spájať nielen so SEVISom, ale budete môcť spoznať aj našich ďalších partnerov a ich podnikateľské aktivity.Teším sa na ďalšie stretnutia s vami napríklad aj pri rybách. Lovu zdar)

Martin Lopušan
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Prečítané 1183 krát Naposledy zmenené nedeľa, 16 august 2015 10:05
Martin Lopušan

konzultant