sk   en

1 2 3 4 6

O SEVISe

Kapitálový trh a investovanie

Pohľad právnika

Dane

Prognózy

Zaujímavosti

štvrtok, 17 december 2015 11:14

SEVIS klub má za sebou prvú dekádu

Napísal(a)
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

Ani sme sa nenazdali a máme tu už v poradí 10. SEVIS klub, ktorí sa uskutoční dňa 10.12.2015, tradične u nás v Žiline. Keď sme pred dvoma rokmi organizovali prvé stretnutie SEVIS klubu, tak sme nečali, že toto podujatie bude mať až taký úspech. O to viac nás teší váš pretrvávajúci záujem o tento typ aktivity a o to radšej každé stretnutie pripravujeme.

Na septembrovom klube sme si povedali viac o tom, čo by znamenalo vylúčenie Grécka z Eurozóny a či sa aj my zaradíme medzi čakateľov na exit z nej. Na decembrovom klube sa budeme venovať ďalšej neustále diskutovanej téme, ktorou sú migranti. Viac o tom, či kradnú migranti prácu domácim, koľko stojí ľudský kapitál, ako ovplyvní migrácia dôchodkový systém a čo s tým, ak bude migrantov stále viac nám povie náš stály hosť Vladimír Baláž.

Druhý hosť 10. klubu je známy tým, že zviditeľnil Slovensko ako prezident, dokumentarista, fotograf, spisovateľ a hlavne veľký cestovateľ, ktorým je dodnes. Mnohí už tušíte, že reč je o bývalom prezidentovi SR - Rudolfovi Schusterovi, ktorý na klube vystúpi s témou: „S protokolom, bez protokolu“. Porozpráva nám o zákulisí postu prezidenta republiky, ako sa nadväzujú vzťahy s prezidentmi a čo mu táto etapa jeho života dala.

Je teda na čo sa tešiť, tak veríme, že sa na tomto predvianočnom stretnutí opäť uvidíme.

Prečítané 2383 krát Naposledy zmenené piatok, 26 február 2016 15:17
Ing. Lenka Hrušková

marketingový pracovník